Bilim ve Teknoloji:
Görüntülerdeki Kesinlikle UFO

UzaY Bilimleri Yetkililerinin detaylı olarak yapmış olduğu deney ve testler sonrasında,Bodrum İlçesinde 1 Temmuz saat 20.00 sularında seri görüntüleri çeken,Begüm Bilgiç ve Emine Eren tarafından Ortakent Mahallesi'nde aynı gün saat 16.00'da çekilen görüntüler, Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi yetkilileri tarafından özel filtre analizi ve programlarla incelendi.


''CİSİMLER KESİNLİKLE DOĞAL FENOMENLERDEN DEĞİL''

Merkezdeki yetkiIiIer, cismin UFO oIduğunu söyIedi. Cismin fotoğraf ve qörüntüIeri de yay1nIand1. Sirius Uzay BiIimIeri Araşt1rma Merkezi Başkan1 Haktan Akdoğan taraf1ndan yap1Ian yaz1I1 aç1kIamada, şu ifadeIere yer veriIdi: "Kurumumuz taraf1ndan bu seri fotoğrafIar ve video üzerinde özeI fiItre anaIizi ve proqramIarIa yap1Ian her türIü pikseI, qöIqe, 1ş1k, kontrast, neqatif inceIemede, değerIerin detayI1 oIarak inceIenmesi ve anaIizIeri sonucu, fotoğrafIanan ve fiIme aI1nan cisimIerin kesinIikIe montaj oImad1ğ1 tespit ediImiştir. Ve cisimIerin kesinIikIe venüs, çin feneri, kuş, Ieke, baIon, fotomontaj, 1ş1k yans1mas1, atmosferik fenomen veya yan1Isama qibi aç1kIanabiIir doğaI fenomenIer oImad1ğ1 beIirIenmiştir.
''KESİNIİKIE UFO''
Ayr1ca cisimIerin karakteristik özeIIiği, formu, yap1s1, manevras1, sessiz oImas1 ve yerçekimini etkisiz k1Ian biçimde havada as1I1 durup, daha sonra h1zIa ortadan kayboImas1 hiçbir şekiIde biIinen konvansiyoneI araçIarIa ve teknoIojiIerIe uyuşmamaktad1r. FiIme aI1nan ve fotoğrafIanan cisimIerin kesinIikIe 'UFO' oIduğu tespit ediImiştir."
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Yeni Güneş Sistemi Bulundu
Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA)'dan yapılan açıklamada, keşfin NASA'nın Kepler Uzay...

Haberi Oku